Gry bez prądu
07.05.2016.
 Gimnazjum w Osieku w ramach obchodów Dnia Otwartego Szkoły zaprosiło w dniu 24.04. 2016 r. uczniów klas 5 i 6 szkół podstawowych w Osieku i Głębowicach na Gry bez prądu.
Spotkanie rozpoczęło się rejestracja uczestników na holu szkoły. Wszystkich graczy powitała pani dyrektor, Wanda Nikliborc, która przedstawiła organizatorów i sponsorów całego wydarzenia. Zaprosiła uczniów w imieniu nauczycieli i gimnazjalistów do zmagań intelektualnych.

 

          Wydarzenie to miało na celu odciągnięcie dzieci od komputerów i pokazanie alternatywnego sposobu spędzania wolnego czasu.  Na  spotkaniu dzieci mogły zagrać w wiele ciekawych i kolorowych gier takich jak: DIXIT, MONDO, PĘDZĄCE ŻÓLWIE, CARCASSONE, DOUBBLE  STORY CUBES, MAŁY KSIĄŻE, WSIĄŚĆ DO POCIĄGU, 7 CUDÓW ŚWIATA, KTO DRUGI TEN LEPSZY i wiele innych.
         Gry te zostały zakupione z funduszy  Gminnego  Ośrodka  Pomocy Społecznej w Osieku. Ciekawą atrakcją były rozgrywki turniejowe w gry :  Speed Cups,Dobble, Halli Galli zorganizowane przez pana Dawida Bebaka ze sklepu PALABRAS  w Oświęcimiu  w porozumieniu z wydawnictwami  REBEL i G3.
         Zorganizowany został  także tradycyjny turniej w szachy, warcaby a także układanie puzzli na czas.
         Zwycięzcy zostali obdarowani nagrodami ufundowanymi  przez  Gminny Ośrodek  Pomocy Społecznej w Osieku oraz sklep PALABRAS I WYDAWNICTWA REBEL I G3.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

 
« poprzedni artykuł