Bezpieczna Szkoła Krokodylka Tirka
18.07.2021.

 Bezpieczna Szkoła Krokodylka Tirka jest inicjatywą Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego. Najważniejszym celem jest promowanie wśród dzieci od najmłodszych lat bezpiecznych zachowań na drodze i wyczulanie młodych umysłów na niebezpieczeństwa, mogące wystąpić w ruchu drogowym. Uczniowie klas I-III z naszej szkoły uczestniczyli w edukacyjnym spotkaniu z Inspektorem Transportu Drogowego, które odbyło się w formie wideokonferencji. Pogadanka, prezentacja multimedialna, filmy animowane z udziałem krokodyla Tirka, przypomniały przed wakacjami o zasadach poruszania się po drogach, bezpieczeństwie w podróży, identyfikacji służb ratunkowych oraz umiejętności ich prawidłowego powiadamiania. Wyposażeni w tę wiedzę najmłodsi uczniowie mogli spokojnie rozpocząć letni wypoczynek.

Image

Image 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »