AKADEMIA BEZPIECZNEGO PUCHATKA 2020/2021
18.07.2021.

 Już po raz kolejny nasza szkoła przystąpiła do udziału w programie edukacyjnym "Akademia Bezpiecznego Puchatka" organizowanego przez firmę Maspex, we współpracy z Biurem Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji. Akcja uzyskała patronat honorowy Komendanta Głównego Policji oraz  Kuratoriów Oświaty w Polsce.

Celem Puchatkowego programu jest uczenie dzieci bezpiecznych zachowań nie tylko na drodze, ale i w innych sferach ich aktywności: w domu, w szkole czy w czasie zabawy.

W ramach programu uczniowie klas I uczestniczyli w zajęciach oraz oglądali film edukacyjny o tematyce bezpieczeństwa. Dodatkowo wszystkie dzieci otrzymały książeczki edukacyjne        z ćwiczeniami i zabawami, dzięki którym utrwaliły zdobytą wiedzę oraz cennymi, praktycznymi poradami dla Rodziców W marcu dzieci przystąpiły do udziału w Ogólnopolskim Teście Bezpieczeństwa, dzięki czemu sprawdziły poziom swojej wiedzy oraz utrwaliły pozyskane informację. Po zakończeniu projektu szkoła otrzymała Certyfikat „Akademii Bezpiecznego Puchatka” a uczniowie dyplom potwierdzający znajomość zasad bezpieczeństwa w szkole, na drodze, w domu oraz w Internecie. Dyplomy zostaną wręczone uczniom w klasach po powrocie do szkoły.

Gratulujemy!

Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »