WYCIECZKA DO INWAŁDU
18.07.2021.

 29 czerwca 2021r dzieci z najmłodszych grup przedszkolnych: Krasnoludki, Zajączki i Misie wybrały się na wycieczkę kończącą rok szkolny. Celem podróży było Mini Zoo – AgroKucyk w Inwałdzie. Pierwszą atrakcją był sam przejazd na miejsce i z powrotem, gdyż dzieci podróżowały ciuchcią. Na miejscu zwiedziły zoo. Z zafascynowaniem wypatrywały mieszkających w nim zwierzaków, niektóre nawet same karmiły. Następnie skorzystały również ze znajdującego się tam figloparku, gdzie dały upust swojej niespożytej energii. Do przedszkola wróciły zmęczone, ale bardzo zadowolone, a uśmiechy do końca nie schodziły z ich buzi!

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »