Dzień Dziecka
11.06.2021.

 Ze względu na reżim sanitarny w tym roku nasza szkoła świętowała Dzień Dziecka przez 3 dni. 31 maja swoje święto miały klasy I-III. Pan Mariusz Jezierski przygotował dla wszystkich konkurencje sportowe. Uczniowie rywalizowali ze sobą w obrębie jednej klasy.  Pozostały czas był zagospodarowany przez wychowawców – dzieci oglądały filmy, rozwiązywały quizy, grały w gry planszowe,  brały udział w różnych zabawach, których celem było zaangażowanie wszystkich zmysłów oraz integracja zespołu klasowego.

Dla starszych uczniów ( 1 czerwca – klasy VII-VII, 2 czerwca – klasy IV-VI) zespół wychowawczy nauczycieli, pod kierownictwem pani pedagog Ewy Lasatowicz i pani psycholog Elżbiety Micor, również przygotował moc ciekawych atrakcji. Niezwykle angażujący, sportowy tor przeszkód, który wypełnił całą salę gimnastyczną, przygotowały panie Magdalena Jasińska i Aleksandra Ławeczka. Uczniowie mogli sprawdzić swą sprawność fizyczną po pandemii przy dźwiękach energetyzującej muzyki.

Pani Ilona Cybuch i pan Andrzej Razowski podzielili się z dziećmi „magią” doświadczeń biologiczno-fizycznych, natomiast pan Edmund Mieszczak przeprowadził w każdej klasie zajęcia z udzielania pierwszej pomocy, których nigdy za wiele.

Na pozostałych lekcjach uczniowie wzmacniali więzi rówieśnicze,  tworząc plakaty na temat swojej klasy, wiersz, hasło klasowe. To dało im możliwość zastanowienia się nad sobą jako wspólnotą, która przecież, poprzez miesiące na zdalnym nauczaniu, została poważnie nadszarpnięta. 

Rada Rodziców zakupiła dla uczniów całej szkoły lody.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »