Zwycięstwo III b
20.05.2021.

 Firma Beskid Media ogłosiła konkurs na maskotkę, która  miała stać się inspiracją do powstania rzeczywistej postaci reprezentującej firmę. Wpłynęło 429 prac. Nasza propozycja Mrówki Beskidmediówki, która  łączy plejadę postaci na całej kuli ziemskiej i we wszechświecie zdobyła główną nagrodę, którą jest tablica multimedialna. Nagroda jest udziałem całej klasy. Uczennice i uczniowie przyczynił się do jej zdobycia, projektując maskotki podczas nauczania zdalnego. Maskotki, z których każda ma swoją nazwę doskonale wkomponowały się w mapę świata opasując ją światłowodową siecią, której początek trzymany był przez tytułową Mrówkę Beskidmediówkę zaprojektowaną przez Maję Paczyńską, a uszytą przez mamę Kuby, panią Wioletę Chyb.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »