ogłoszenie
11.03.2020.

 

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych

 

Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr1 w Osieku informuje ,że zgodnie z wytycznymi MEN z dnia 11.03.2020 r  od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa. 

 

  • Zajęcia w szkole i przedszkolu będą zawieszone na 2 tygodnie.

 

 

 

12 i 13 marca br. to dni, w których w przedszkolu i szkole podstawowej  nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze dla dzieci i uczniów, które nie mają jeszcze zapewnionej opieki.

 

  • od poniedziałku, 16 marca do 25 marca br.  wychowankowie i uczniowie nie przychodzą do przedszkoli i szkół

 

 

  Informacja  ta zostanie przekazana również droga elektroniczną poprzez dziennik e- librus.

 

Bardzo proszę o śledzenie kolejnych komunikatów, które będą dostępne na stronie www.zspnr1wosieku.pl

Z poważaniem 

Monika Rycerz – dyrektor ZSP nr 1 w Osieku

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »