AKTUALNOŚCI
Światowy Dzień Wody
08.04.2021.

 Światowy Dzień Wody przypadający na 22 marca to święto najcenniejszego płynu na Ziemi. Już od najmłodszych lat warto uświadamiać  dzieci jak wielkie znaczenia ma woda dla życia na Ziemi. W tym dniu przedszkolaki z grupy Motylki i Biedronki wzięły udział w zajęciach i zabawach przygotowanych z okazji tego święta. Poprzez różnorodne działania dzieci dowiedziały się: gdzie mieszka woda, co żyje w wodzie i nad wodą, komu i do czego jest ona potrzebna. Starszaki poznały proces obiegu wody w przyrodzie i dowiedziały się jak dużo jej jest na kuli ziemskiej i w naszym ciele. Poznały też drogę jaką pokonuje woda zanim dostanie się do naszych domów, a także dowiedziały się w jaki sposób mogą podczas codziennych czynności oszczędzać wodę, zarówno w przedszkolu jak i w domu.

Czytaj całość…
 
topimy marzannę
08.04.2021.

 "Siadaj Zimo na sanki i uciekaj już". 19 marca Przedszkolaki praktykując zwyczaj żegnania zimy wybrały się na coroczne topienie Marzanny. Słomiana panna wykonana przez dzieci z grupy starszaków została zaniesiona nad pobliską rzekę. Tam dzieci odśpiewały piosenkę i pożegnały Marzannę, która spłonęła i popłynęła tam gdzie pieprz rośnie. Wszyscy pełni nadziei na przybycie wiosny czekamy na jej pierwsze zwiastuny i oznaki.

Czytaj całość…
 
życzenia Wielkanocne
03.04.2021.
 
Witaj wiosno!
01.04.2021.

 Zawitała, zapachniała, kwieciem szkołę obsypała.

Kurczaki, pisanki na dzieci czekają

serdeczne życzenia świąteczne składają.

Czytaj całość…
 
ogłoszenie
31.03.2021.

O G Ł O S Z E N I E

Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 1 w Osieku  informuje, że w związku
z brakiem wolnych miejsc w przedszkolu nie zostanie uruchomiona rekrutacja uzupełniająca na rok szkolny 2021/2022.

Jednocześnie informuję. że lista dzieci przyjętych do przedszkola  na rok szkolny 2021/2022 została wywieszona na drzwiach budynku szkoły (wejście do przedszkola).

Z poważaniem Monika Rycerz, Wiktoria Pawlica

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 10 - 18 z 1228