AKTUALNOŚCI
Gratulacje dla Michałka
24.06.2021.

 Uczeń z klasy II a Michał Bąbacz zajął III miejsce w etapie regionalnym oraz wyróżnienie w wojewódzkim XI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy”. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy plastycznej promującej pozytywne zachowania związane z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego.

Bardzo dziękujemy Michałkowi za pracę i poświęcony czas.

Czytaj całość…
 
Dzień Dziecka w Przedszkolu
24.06.2021.

 Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki.  W naszym przedszkolu ten dzień obchodziliśmy niezwykle hucznie. Od samego rana panowała radosna atmosfera. Na przedszkolaków czekało wiele atrakcji, były konkursy, zabawy, gry zespołowe, seanse kinowe. Tego dnia nie mogło zabraknąć słodkiej niespodzianki w postaci przepysznych lodów zakupionych przez Radę Rodziców.  Przeżycia i okazywane emocje emanowały od wszystkich wychowanków przedszkola. Cytując słowa J. Korczaka „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”, cieszymy się, że mogliśmy wywołać uśmiech na twarzach i w sercach naszych przedszkolaków.

Czytaj całość…
 
podziękowania
23.06.2021.

PODZIĘKOWANIE!

Dyrektor, Rada Pedagogiczna oraz Dzieci składają serdeczne podziękowanie rodzicom:
panu Waldemarowi Foltynowi,

Andrzejowi Sali oraz Januszowi Dusikowi,

za wywiezienie starego piasku

 i przygotowanie piaskownicy do użytku

oraz

Firmie PHUP BARBARA i Barbarze Sobeckiej,

za nieodpłatne przekazanie nowego piasku do piaskownicy oraz jego transport.

Czytaj całość…
 
Podziękowanie
23.06.2021.

 Podopieczni, Wolontariusze oraz Zarząd Małej Orkiestry Wielkiej Pomocy bardzo gorąco dziękują Wszystkim, którzy wsparli wyjątkowy projekt „Dzień Dziecka z Małą Orkiestrą”. Wszystkie przyniesione na ten cel przybory plastyczne trafiły z okazji Święta Dzieci do podopiecznych Fundacji.

Z całego serca DZIĘKUJEMY za Państwa okazaną dobroć !!!

„To serce ma wielką moc, a Mała Orkiestra siłę

Tak wielką, żeby zrobić to, co było niemożliwe…”

Czytaj całość…
 
spacer do kapliczki
23.06.2021.

 Starszaki 10 czerwca wybrały się na długi spacer połączony z piknikiem, aby poznać osiecką kapliczkę św. Tekli na Talarówce. Jest ona miniaturką nowego kościoła w Osieku. Została ufundowana i wybudowana staraniem Franciszka Kramarczyka około 1910 roku. Obecnie obiektem opiekują się potomkowie pana Franciszka i ich rodziny. Przedszkolaki po chwili skupienia i modlitwy w kapliczce, jak na piknik przystało na rozłożonych kocach spożywały smakołyki przyniesione w swoich plecaczkach. Następnie dzieci uczestniczyły w najróżniejszych grach i zabawach, które sprawiały im wiele radości.

Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 10 - 18 z 1259