AKTUALNOŚCI
Dzień Pizzy w przedszkolu.
21.02.2021.

9 lutego na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Pizzy. W tym dniu przedszkolaki dowiedziały się skąd ona pochodzi, jakie są jej rodzaje oraz jakich produktów trzeba użyć, żeby upiec pyszną pizzę. Dzieci dowiedziały się, że najpopularniejszym rodzajem pizzy jest margherita, która swą nazwę zawdzięcza królowej Włoch- Marghericie Sabaudzkiej.

Czytaj całość…
 
Dzień Bezpiecznego Internetu
13.02.2021.

Po raz kolejny nasza szkoła bierze udział w akcji Dzień  Bezpiecznego Internetu.

W ramach tego działania zostaną przeprowadzone zajęcia mające na celu przypomnienie i uświadomienie zagrożeń w sieci.

Czytaj całość…
 
konkurs - "Stwórz maskotkę Beskid Media"
13.02.2021.
 

 
Bal karnawałowy
13.02.2021.

 Bal karnawałowy to wydarzenie, na które dzieci z przedszkola oczekują z wielką niecierpliwością. Również  w tym roku przedszkolaki miały okazję uczestniczyć w tej wspaniałej imprezie. Jak zwykle mogliśmy podziwiać piękne i pomysłowe przebrania. Wśród przebierańców nie zabrakło policjantów, superbohaterów, księżniczek, zwierząt oraz innych bajkowych postaci. Każda z grup przeszła korowodem do specjalnie przygotowanej sali. A tam, istne szaleństwo! Tańce, zabawa i mnóstwo uśmiechu. Nie mogło zabraknąć również słodkiego poczęstunku. Nasze panie kucharki uraczyły nas pysznymi muf finkami. Jaka szkoda, że kolejny bal dopiero za rok…

Czytaj całość…
 
Kolorowy zawrót głowy
13.02.2021.

 Nasi uczniowie wzięli udział w  II Powiatowym Konkursie Plastycznym „Kufer wyobraźni”, organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu.

Nagrodę otrzymał Emil Wysogląd  uczeń klasy I a , a Aurelia Mika z klasy VI b uzyskała kwalifikację do wystawy.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 64 - 72 z 1259