AKTUALNOŚCI
życzenia Wielkanocne
31.03.2021.

 

 

          W imieniu samorządu uczniowskiego składamy Dyrekcji, wszystkim nauczycielom, pracownikom, uczniom oraz rodzicom najszczersze życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych.

         Życzymy, aby w tych wyjątkowych dniach, w Waszych sercach, rodzinach i domach, zagościła wiara, miłość oraz nadzieja Świąt Wielkanocnych, aby spotkania w gronie najbliższych upływały w miłym, wiosennym nastroju.

        Niech Świąteczny czas, napełni Państwa otuchą, wprowadzi do życia radość i spokój, przyniesie wiele szczęścia i uśmiechu, tak abyście zawsze z ufnością spoglądali w przyszłość. Mam nadzieje, że za niedługo będziemy mieli okazję  spotkać się w szkole.

Wesołych Świąt!

Życzy przewodnicząca szkoły

Lena Sawicka oraz cały samorząd uczniowski

 

 
Święta, wkrótce święta...
31.03.2021.

 Tuż przed Wielkanocą, jeszcze podczas nauki stacjonarnej, uczniowie klas 2a i 2b przygotowali przedstawienie. Niestety, nie mogli wystąpić na żywo, ale z pomocą wychowawców nagrali wiersze i piosenki. Wprowadzili publiczność w wiosenny nastrój, przypomnieli tradycje i zwyczaje wielkanocne.
Nie zapomnieli o świątecznych życzeniach:

„Święta wkrótce święta, Święta Wielkanocne.

Wszystkim tu składamy życzenia gorące.

Zdrowia, pomyślności, no i miłych gości.

Wspaniałej pogody, dyngusowej wody.”

Czytaj całość…
 
Dzieci kartki wielkanocne piszą...
31.03.2021.

 Członkowie Szkolnego Koła Caritas wspólnie ze społecznością szkolną z dużym zaangażowaniem przygotowali kartki świąteczne dla osób starszych i chorych. Każda praca została wykonana z wielkim sercem. Dzieci i młodzież w ten sposób w trudnym czasie epidemii wykazały się wrażliwością i pamięcią o potrzebach osieckich seniorów. Kartki trafiły już do adresatów, wywołując wzruszenie i radość.

Oto i one:

Czytaj całość…
 
ogłoszenie - przedszkole
26.03.2021.

Ograniczenie funkcjonowania jednostek systemu oświaty - przedszkole
w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Minister Zdrowia na konferencji prasowej w dniu 25 marca 2021 r. w związku
z narastającą falą zachorowań na COVID-19 ogłosił czasowe przejście do zajęć realizowanych z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość 
w przedszkolach.

Tym samym od dnia 29 marca  do dnia 11 kwietnia 2021 r. dzieci uczęszczające do przedszkola będą pracować zdalnie. W w/w okresie będą Państwo otrzymywać od wychowawcy materiały do samodzielnej pracy dziecka w domu.

Jednocześnie informujemy, że przedszkole nadal jest dostępne dla dzieci posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego oraz dzieci osób zatrudnionych w podmiotach wykonujących działalność leczniczą  lub wykonują zadania publiczne w związku ze zwalczaniem COVID-19. Osoby zainteresowane prosimy o złożenie wniosku do sekretariatu przedszkola  (odpowiednie wnioski  znajdują  się w sekretariacie lub na stronie internetowej).

 Załącznik nr 1.doc

 Załącznik nr 2.doc

 
ogłoszenie - przedszkole
26.03.2021.

REKRUTACJA DZIECI DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2021/2022

W czasie postępowania rekrutacyjnego po podaniu do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych należy w dniach od  26.03 do 30.03 2021r.
do godz. 15:00
  pisemnie potwierdzić wolę przyjęcia dziecka do wybranego przedszkola, do którego zostało zakwalifikowane.

W przypadku braku potwierdzenia  woli uczęszczania dziecka do danego przedszkola, dziecko zostanie wykreślone z listy zakwalifikowanych i utraci miejsce
w  przedszkolu.

W załączniku oświadczenie woli:

 Oświadczenie woli przyjęcia dziecka do przedszkola.doc

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 46 - 54 z 1259