AKTUALNOŚCI
Na jednej zdalnej lekcji grudniowej...
23.01.2021.

 Część szóstoklasistów podjęła próbę wykonania "bombki" za pomocą nitki nawijanej na balon. Nie wszyscy podjęli się tego zadania - nie było ono łatwe. Niektórzy zamienili to zadanie na rysowanie choinki.

 

Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

 

 

 

 

Czytaj całość…
 
Kochane Babcie oraz drodzy Dziadkowie!
22.01.2021.

Kochane Babcie oraz drodzy Dziadkowie!

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka,

Życzyny Wam wszystkiego co najlepsze,

dużo zdrowia, szczęścia,

pomyślności oraz uśmiechu na twarzy.

Pragniemy, aby Wasze wnuki były dla Was źródłem nieustającej radości,

Bezinteresownej miłości,

Oraz powodem do dumy.

 

Niech od Bałtyku

Aż do stóp Tatr,

Babcie i Dziadkowie

Żyją nam 100 lat!!!

 
Wnuczka, wnuczek edukuje - babcia, dziadek się stosuje!
22.01.2021.

Małopolska Policja wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego przygotowała dla seniorów z okazji ich święta przypadającego 21 i 22 stycznia 2021 roku kartki edukacyjne. Pomysł na ich stworzenie powstał w ramach projektu, pt. „Wnuczka, wnuczek edukuje — babcia, dziadek się stosuje!”, który jest kolejnym etapem realizacji przedsięwzięcia pt. „Wielopokoleniowa Edukacja Małopolan”.  Jej założeniem jest dotarcie za pośrednictwem wnuka do babci i dziadka.

Kartki te dotarły również do naszych przedszkolaków. Są one wyjątkowe, ponieważ pełnią podwójną funkcję - oprócz życzeń i dekoracji wykonanej przez dziecko, zawierają również treści informacyjno – profilaktyczne w formie wierszyka z przestrogami, jak nie stać się ofiarą oszustwa „Na wnuczka” czy „Na policjanta”. Tak przygotowane kartki nasze przedszkolaki przekazały swoim ukochanym dziadkom w dniu ich święta.

Czytaj całość…
 
Konkurs plastyczny "Maska karnawałowa"
19.01.2021.
 
 
Konkurs plastyczno- filmowy  Śnieżny dekalog
19.01.2021.

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie plastyczno-filmowym na zilustrowanie Dekalogu Reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS pod nazwą „Śnieżny Dekalog”. Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży. Organizatorem konkursu jest Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji, a partnerami są: Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego, Polski Związek Narciarski, Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu oraz Fundacja PZU.

W konkursie mogą wziąć udział prace wykonane indywidualnie lub zespołowo (maksymalnie do 3 osób) w dwóch kategoriach wiekowych:

1. kategoria I – wiek: 5-10 lat,

2. kategoria II – wiek: 11-16 lat.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie do 5 marca 2021 r. pracy konkursowej na rysunek, plakat lub spot filmowy oraz przesłanie jej na adres Biura Prewencji Komendy Głównej Policji ul. Puławska 148/150, 02-624 Warszawa wraz
z wypełnioną kartą zgłoszenia podpisaną przez Opiekuna.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 18 marca 2021 r.

Więcej informacji na stronie www. policja.pl/pol/bezpieczenstwo-na-stoku/konkurs

Zapraszamy do udziału. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 46 - 54 z 1228