AKTUALNOŚCI
ogłoszenie - przedszkole
26.03.2021.

REKRUTACJA DZIECI DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2021/2022

W czasie postępowania rekrutacyjnego po podaniu do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych należy w dniach od  26.03 do 30.03 2021r.
do godz. 15:00
  pisemnie potwierdzić wolę przyjęcia dziecka do wybranego przedszkola, do którego zostało zakwalifikowane.

W przypadku braku potwierdzenia  woli uczęszczania dziecka do danego przedszkola, dziecko zostanie wykreślone z listy zakwalifikowanych i utraci miejsce
w  przedszkolu.

W załączniku oświadczenie woli:

 Oświadczenie woli przyjęcia dziecka do przedszkola.doc

 
Dzień poezji
24.03.2021.

Międzynarodowy Dzień Poezji

21 marca to nie tylko pierwszy dzień wiosny. Uczniowie naszej szkoły postanowili uczcić w tym dniu także Święto Poezji. Zobaczcie, jak im się udało...

    Władysław Broniewski – Bagnet na broń

    Juliusz Słowacki – W pamiętniku Zofii Bobrówny

 
konkurs
24.03.2021.

 Konkursy związane z doradztwem edukacyjno- zawodowym

Jak co roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursach związanych z doradztwem edukacyjno- zawodowym. Z uwagi na panujące obostrzenia dla uczniów klas 4-6 oraz 7-8 przygotowano konkursy niewymagające ich obecności w szkole. Były to quiz wiedzy oraz prezentacja multimedialna. Dla najmłodszych przewidziano konkurs plastyczny, w którym prace można było wykonać w domu, bądź na lekcjach z wychowawcą.  

Czytaj całość…
 
ogłoszenie
19.03.2021.

Ogłoszenie

Świetlica szkolna czynna tylko dla dzieci, których rodzice pracują w podmiotach leczniczych lub wykonują zadania publiczne w związku ze zwalczaniem COVID-19.

Konieczne jest złożenie wniosku ( wniosek znajduje się poniżej)

Podstawa prawna:
Rozporządzenie MINISTRA EDUKACJI i NAUKI z dnia 18 marca 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

„§ 2d. 1. W okresie ograniczenia, o którym mowa w § 1a ust. 1 pkt 1 i § 2b ust. 1 pkt 2, szkoła podstawowa oraz szkoła artystyczna realizująca kształcenie ogólne w zakresie szkoły podstawowej jest obowiązana prowadzić działalność opiekuńczą dla dzieci osób zatrudnionych w podmiotach wykonujących działalność leczniczą oraz innych osób realizujących zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, uczęszczających do klas I–III szkoły podstawowej lub klas szkoły artystycznej realizującej kształcenie ogólne w zakresie odpowiadającym klasom I–III szkoły podstawowej. Rodzice dziecka, którzy chcą korzystać z opieki, wnioskują do dyrektora szkoły o objęcie ich dziecka opieką.

   Wniosek_swietlica.doc

 
ogłoszenie
19.03.2021.

Powrót do nauki zdalnej w szkołach

Minister Zdrowia na konferencji prasowej w dniu 17 marca 2021 r.  w związku z narastająca falą zachorowań na COVID-19 ogłosił czasowy powrót uczniów klas I – III do nauki zdalnej. Tym samym od dnia 22 marca  do dnia 9 kwietnia 2021 r. uczniowie wszystkich klas Szkoły Podstawowej nr 1 im. Władysława Jagiełły w Osieku  będą uczyć się zdalnie.

Komunikat Ministerstwa Edukacji i Nauki – zasady organizacji zajęć oraz podstawa prawna

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 19 - 27 z 1228