AKTUALNOŚCI
instrumenty muzyczne
23.06.2021.

 Zajęcia na temat instrumentów muzycznych okazały się dla starszaków niezwykle atrakcyjne. A to za sprawą zaproszonego gościa- pracownika naszej placówki Pana Aleksandra Piaseckiego. Pan Olek zapoznał dzieci z przyniesionymi instrumentami muzycznymi oraz zaprezentował dźwięki każdego z nich. Ta wizyta była niezwykłą okazją do wspólnego muzykowania. Prezentacja instrumentów oraz muzyczne zabawy sprawiły wiele radości  naszym przedszkolakom. Dziękujemy Panu Olkowi za dobrą zabawę, miło spędzony czas oraz za zaangażowanie w propagowaniu muzyki wśród najmłodszych.

Czytaj całość…
 
Dzień Dziecka
11.06.2021.

 Ze względu na reżim sanitarny w tym roku nasza szkoła świętowała Dzień Dziecka przez 3 dni. 31 maja swoje święto miały klasy I-III. Pan Mariusz Jezierski przygotował dla wszystkich konkurencje sportowe. Uczniowie rywalizowali ze sobą w obrębie jednej klasy.  Pozostały czas był zagospodarowany przez wychowawców – dzieci oglądały filmy, rozwiązywały quizy, grały w gry planszowe,  brały udział w różnych zabawach, których celem było zaangażowanie wszystkich zmysłów oraz integracja zespołu klasowego.

Czytaj całość…
 
sport
11.06.2021.

 Sukces naszych uczennic w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w czwórboju lekkoatletycznym

Po długiej przerwie spowodowanej pandemią dzieci ze szkół podstawowych mogły rywalizować  o tytuł mistrza powiatu w czwórboju lekkoatletycznym.  Impreza zorganizowana przez Szkolny Związek Sportowy odbyła się 8 czerwca w Oświęcimiu.

Czytaj całość…
 
26 maja  Święto Matki
07.06.2021.

 26 maja – Święto Matki to jedno z najpiękniejszych świąt w roku. Matka, mama, mamusia to synonim miłości, dobra i ciepła rodzinnego. Ten dzień to doskonała okazja, by wyrazić wdzięczność i podziękować mamom za trud, które włożyły w nasze wychowanie. Uczniowie klas I-III w wyjątkowy sposób okazały  miłość do swoich mam. Przygotowały wiele niespodzianek: były laurki, kwiaty – ręcznie robione, wiersze oraz piosenki.

Czytaj całość…
 
Z wizytą u strażaków
07.06.2021.

 W dniu 21 maja dzieci z naszego przedszkola wybrały się z wizytą do Ochotniczej Straży Pożarnej w Osieku. Każdego roku odwiedziny u strażaków przynoszą dzieciom mnóstwo radości. W tym roku również nie zabrakło atrakcji.

Nasze przedszkolaki miały okazje zobaczyć z bliska jak wygląda ubranie prawdziwego strażaka. Niektóre z nich mogły nawet je na siebie założyć. Dzieci kolejno przymierzały kaski ochronne i inne elementy odzieży.

Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 19 - 27 z 1259