Zbiórka żołędzi i kasztanów
30.10.2015.

 Nasza akcja w Szkole Podstawowej nr 1 nadal trwa. Po raz kolejny udowodniliście, że potraficie pomagać. W październiku włączyliśmy się do akcji zbierania kasztanów i żołędzi organizowanej przez Koło Łowieckie ,,Orzeł" w Osieku. Owoce te  podczas zimowych chłodów, stanowić będą najlepsze, źródło pokarmu dla leśnych mieszkańców. Kasztany to przysmak jeleni, natomiast z żołędzi skorzystają dziki i sarny. Te dary jesieni są bardzo wartościowym  pokarmem , który pozwoli ocalić  niejedno  zwierzę!!! 

Zachęcamy do zbierania  kasztanów i żołędzi podczas jesiennych spacerów i wycieczek oraz przekazania ich do Pani woźnej.  Dołączcie do  nas!!! Już udało nam się zebrać 440 kg. Ostateczne wyniki każdej klasy podamy po zakończeniu akcji. liczymy na Was.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »