Dzien Edukacji Narodowej 2015 w Szkole Podstawowej
28.10.2015.

 W dniu 15.10.2015r. z okazji Dnia Edukacji Narodowej  uczniowie Szkoły Podstawowej obejrzeli na sali WDK przedstawienie pt.: „Mrówki”. Spektakl, z przymrużeniem oka, szukał podobieństw między życiem szkolnej braci  a społecznością pracowitych owadów.... Autorem przedstawienia  jest Pani Maria Zięba. Przedstawienie ubarwiły  piosenki wykonane przez ekspresyjny chór składający się w tym roku z licznej grupy czwartoklasistów pod opieką Pani Krystyny Szostak. Nie obyło się również bez niespodzianki – tańca wykonanego zarówno przez uczennice Olę Gunię i Piechowską Emilię jak i nauczycieli Panią Krystynę Szostak i Panią Marzenę Gunię. Brawo za odwagę! A wszystkim nauczycielom życzymy dożo cierpliwości i uciechy z wychowanków. Sto lat!!!

 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »