Warsztaty dla klas III
26.10.2015.
       W dniu 22 października klasy III uczestniczyły w dwugodzinnych  warsztatach z zakresu doradztwa  edukacyjno – zawodowego. Prowadziła je pani Maria Hankus – Godzisz, doradca zawodowy.
       Celem warsztatów było przygotowanie uczniów klas III do wyboru zawodu, poziomu i kierunku kształcenia. W ramach ćwiczeń uczniowie kształtowali odpowiednie postawy, zachowania, umiejętności i wiedzę. Gimnazjaliści mieli okazję lepiej przygotować się do wejścia na rynek pracy, dopasować się do zawodów zapewniających m. in. zmniejszoną konieczność przekwalifikowań, większą efektywność w pracy, większą ilość sukcesów w zawodzie, mniejszą ilość bezrobotnych „z wyboru”.
       Uczyli się, jak lepiej dopasować się do potrzeb lokalnego rynku pracy, wyrównywać szanse na rynku pracy.

Image

Image

Image

Image

Image 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »