ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W SZKOLE PODSTAWOWEJ
01.07.2015.
 Zakończenie roku szkolnego jest ważnym wydarzeniem w życiu szkoły. Podczas tegorocznej uroczystości, jak co roku, pojawili się rodzice uczniów, którzy otrzymali stypendia wręczane przez Wójta Gminy Osiek pana Jerzego Mieszczaka oraz przewodniczącego Rady Gminy pana Jerzego Czernego. Wśród zaproszonych gości znaleźli się także rodzice szóstoklasistów, którzy zasłużyli na świadectwa z wyróżnieniem. Tegoroczni stypendyści to: Szymon Kuźma - klasa IV c, Izabela Knapik -klasa V b, Dominik Łęcki -klasa V b, Wiktoria Tlałka –klasa VI a, Iga Gaweł -klasa VI b, Antoni Zięciak - klasa VI b, Gabriela Głowiak- klasa VI b, Anna Tolarczyk - klasa V b, Wiktoria Czachowska - klasa VI a, Laura Babrała- klasa VI b.

  Najlepsi uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen co najmniej 4,75 to: Emila Cendrowska, Wiktoria Dziedzic, Barbara Kusak, Maja Galacińska, Małgorzata Filip, Michał Mazgaj, Joanna Mydlarz, Jakub Płonka, Natalia Sałapatek, Michał Sobecki/ uczniowie klasy 4a, Miłosz Momo, Natalia Adamus, Aleksandra Gunia, Nikola Górowicz, Aleksandra Majda, Emilia Piechowska, Zuzanna Piłat /uczniowie klasy 4b/,Szymon Kuźma, Marta Sikora, Patrycja Płonka, Laura Bies, Daria Sporysz / uczniowie klasy 4c/, Kamil Jekiełek, Karolina Luranc, Marlena Szyszka, Filip Kacorzyk, Izabella Lasek, / uczniowie klasy 5a/, Szymon Bies, Izabela Knapik, Marek Kramarczyk, Dominik Łęcki, Nina Płonka, Małgorzata Mirocha, Anna Tolarczyk, Wiktoria Wojtala/ uczniowie klasy 5b/, Natalia Domasik, Grzegorz Płonka, Wiktoria Tlałka /uczniowie klasy 6a/, Antoni Zięciak, Iga Gaweł, Gabriela Głowiak, Laura Babrała, Magdalena Kramarczyk / uczniowie klasy 6b/. Najlepszą średnią w tym roku szkolnym osiągnęła klasa 4a /wyniosła ona- 4,64/ , której wychowawcą jest pani Aleksandra Ławeczka. 
Gratulujemy uczniom, ich rodzicom oraz nauczycielom. Życzymy udanych, bezpiecznych wakacji.

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »