Zakończenie roku szkolnego 2014 - 2015
29.06.2015.
 Zakończenie roku szkolnego rozpoczęło się od mszy świętej. Potem gimnazjaliści zgromadzili się na Sali gimnastycznej, by w obecności zaproszonych gości – Wójta Gminy Osiek, Jerzego Mieszczaka, przewodniczącego Rady Gmniny, Jerzego Czernego, rodziców zakończyć rok szkolny 2014/2015.
Panie Dyrektor powitały zebranych, przedstawiły krótka informację podsumowującą zakończony rok szkolny. Potem rozpoczęto uroczyste wręczanie nagród: świadectw z wyróżnieniem, stypendiów naukowych i sportowych.

 

Stypendium za bardzo dobrą ocenę zachowania i osiągniecia w konkursach i zawodach otrzymali:

1.      Emilia Orkisz, 1 b
2.      Izabela Płonka, 1 b
3.      Kaludiusz Kurzak, 1 d
4.      Natalia Lekki, 2 a
5.      Klaudia Noszka, 2 a
6.      Julia Konarczak, 2 c
7.      Oliwia Matlak, 2 c
8.      Julia Bień, 3 a
9.      Sandra Bies, 3 a
10.    Angelika Kleczar, 3 a
11.    Klaudia Klęczar, 3 a
12.    Aleksandra Szałajko, 3 a
13.    Sandra Adamus, 3d
14.    Anna Mrozik, 3 b
15.    Barbara Majda, 3 c
16.    Mateusz Wilk, 3 c

 Stypendia za osiągnięcia sportowe uzyskali:

1.    Michał Lach, 1 a
2.    Sylwia Kwaczała, 1 d
3.    Joanna Kasperek, 3 b
4.    Radosław Huczek, 3 d
5.    Michał Kawczak, 3 d
6.    Bartlomiej Luranc, 3 d
7.    Oliwia Płonka, 3 d
8.    Maciej Pyza, 3 d
9.    Jakub Wąsik, 3 d

Wśród uczniów z najwyższą średnią (4,75 i więcej) znaleźli się również:

Karolina Bednarz, 1 a
Jakub Górkiewicz, 1 a
Dominika Kuś, 1 a
Agnieszka Jekiełek, 1 b
Sabina Dusik, 1 d
Aleksandra Jarosz, 3 c
Joanna Kramarczyk, 3 c

Sportowiec Roku – ten tytuł  uzyskało dwoje gimnazjalistów: Sandra Bies, uczennica klasy 3 a, i Radosław Huczek, uczeń klasy 3 d. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesow.

Tradycją szkoły jest wręczanie statuetki Primus Inter Pares. W tym roku szkolnym ten tytuł przypadł uczniowie klasy 3 c, Mateuszowi Wilkowi. Nagrodę i gratulacje od p. Jerzego Czernego odebrał Mateusz w towarzystwie rodziców.

Rodzicom uczniów, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce i sporcie, wręczono Listy  Gratulacyjne.
Potem miały miejsca podziękowania za trud nauki i wychowania młodzieży od władz Gmniny Osiek, Rady rodziców, Samorządu szkolnego.

Pożegnano odchodzącą na emeryturę panią Bożenę Cybulę. Władze gminy, przedstawiciele uczniów, nauczycieli i rodziców serdecznie podziękowali pani Bożenie Cybuli za lata pracy, zaangażowanie, pełne oddanie uczniom i swojej pracy. Dziękujemy.

I nastąpiło to, na co wszyscy czekali z utęsknieniem – owiany nutką tajemniczości spektakl klas trzecich na zakończenie roku. Zabawa była przednia, bowiem byliśmy świadkami dramatu przedszkolaka, który dostaje się w ręce nauczycieli i…doprawiany odpowiednimi przyprawami, mieszany w kotle szkolnym kształtuje swój charakter. Dostało się też, niestety, nauczycielom. Wszystko było zaprawione nutką humoru!

Drugoklasiści zaopatrzyli starszych kolegów mądrościami na dalszą drogę życia i wręczyli dość sporą dawkę słodkości na poprawę humoru. Jeszcze tylko na koniec sesja zdjęciowa, ostatnie spotkanie z wychowawcami, wręczenie pozostałych świadectw  i…szkola opustoszała. ROZPOCZĘŁY SIĘ WAKACJE!
Życzymy wszystkim gimnazjalistom udanego a przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku.  

Do zobaczenia we wrześniu!

 Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »