Skawa - Natura ciekawa z 2000 powodów
28.06.2015.

Wybrany obraz16  czerwca 2015 r. gimnazjaliści spotkali się z fotografikiem, Marcinem Karettą. Przybliżył on uczniom warsztat fotografa, którego obiektem zainteresowania jest natura. Mogli usiąść przy profesjonalnym sprzęcie fotograficznym, zakamuflować się w namiocie umożliwiającym bliższe podejście do zwierzyny.

A potem zaprosił uczniów na przeciekawą prezentację o obszarze Natura 2000 Dolina Dolnej Skawy. Każdy slajd, przedstawiający krajobrazy, roślinność lub zwierzaki, okraszał swoimi opowieściami o fotografowaniu przyrody, sposobach podchodzenia zwierzaków żyjących w swoim naturalnym środowisku. Wskazywał również na  zagrożenia ze strony człowieka i samej przyrody, które mogą zmienić to specyficzne  środowisko.    

 
 
Wybrany obraz
 
Wybrany obraz
 
Wybrany obraz
 
Wybrany obraz
 
Wybrany obraz
 
Wybrany obraz
 
Wybrany obraz
 
Wybrany obraz
 
Wybrany obraz
 
Wybrany obraz
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »