Wybory do Samorządu Uczniowskiego
06.10.2014.
Wybrany obrazDnia 29 września odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Do wyborów w tym roku stanęły koalicje. Wcześniej przygotowały one plakaty wyborcze, na których zamieściły swoje programy. Ich propozycje cieszyły się wielkim zainteresowaniem uczniów. Trudno było więc podjąć decyzję. Głosowanie odbyło się zgodnie z zasadami wyborczymi. Wyborcy we wcześniej przygotowanych kabinach na listach zaznaczali swoich kandydatów.

 

Nowym przewodniczącym SU został przedstawiciel I Koalicji, Paweł Komendera, uczeń klasy III a.

Równocześnie z wyborem przewodniczącego odbyło się głosowanie na opiekuna SU. Został nim pan Edmund Mieszczak.

Komisja wyborcza policzyła również frekwencję wyborczą.

1a – 77,7 %
1b – 77,7 %
1c – 36,8 %
1d – 59 %
2a – 86, 3 %
2b – 44, 4 %
2c – 71, 4 %
3a – 90 %
3b – 80 %
3c – 77, 7 %
3d – 70 %

Nowemu przewodniczącemu i opiekunowi gratulujemy!

 

Wybrany obraz
 
Wybrany obraz
 
Wybrany obraz
 
Wybrany obraz
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »