Witaj szkoło!
28.09.2014.
 „Szkoła woła mnie i was, na naukę przyszedł czas”    
Nowy rok szkolny 2014/2015 to rok zmian w polskiej oświacie.
Do szkoły przyszły sześciolatki, w naszej szkole stanowią 33% wszystkich uczniów klas I. Pierwszoklasiści otrzymali nowe, darmowe „Elementarze”,  zapewniono im bezpłatne „Ćwiczenia z pomysłem”  i podręczniki do nauki języka angielskiego.
Z myślą o pierwszoklasistach powstała druga świetlica, w której  uczniowie sześcio- i siedmioletni zostają pod opieką nauczycieli – wychowawców. Do świetlicy zakupiono nowe pomoce dydaktyczne, gry i zabawki.

W kącikach tematycznych  dzieci mogą bawić się w małych grupach. Mają możliwość korzystania ze stołówki,  panie przygotowują dwa posiłki – śniadanie i obiad. Sześciolatki spędzają w szkole czas na nauce i zabawie.                                                                                                                                                                 
Ogromnym  przeżyciem dla pierwszoklasistów  będzie szkolna uroczystość – ŚLUBOWANIE I PASOWANIE  NA  UCZNIA , które odbędzie się 10 października.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »