Marcin P這nka laureatem Ma這polskiego Konkursu Biologicznego!
29.04.2014.

ImageMarcin P這nka, ucze klasy III c Gimnazjum, zosta laureatem Ma這polskiego Konkursu Biologicznego, zajmuj帷 czwarte miejsce. W trzecim etapie – wojewódzkim zmierzy si ze 193 uczestnikami, uzyskuj帷 bardzo wysoki wynik: 93 pkt. na 96 mo磧iwych do zdobycia.

15 kwietnia w sali konferencyjnej Muzeum Przyrodniczego PAN w Krakowie odby這 si uroczyste podsumowanie konkursu. Laureaci otrzymali z r彗 Ma這polskiego Wicekuratora O鈍iaty Grzegorza Barana za鈍iadczenia o tytule i nagrody, a nauczyciele – podzi瘯owania za opiek naukow nad uczestnikami.

Zgodnie z regulaminem Ma這polskiego Konkursu Biologicznego laureaci uzyskuj ocen celuj帷 z przedmiotu, s zwolnieni z cz窷ci matematyczno - przyrodniczej egzaminu gimnazjalnego i otrzymuj najwy窺zy wynik z tej cz窷ci egzaminu. Ponadto mog zosta przyj璚i do wybranej przez siebie szko造 ponadgimnazjalnej niezale積ie od obowi您uj帷ych w niej kryteriów.

Du篡 sukces Marcina to efekt zdolno軼i oraz systematycznej i wytrwa貫j pracy pod kierunkiem p. Ilony Cybuch – nauczycielki biologii.

Serdecznie gratulujemy i 篡czymy dalszych sukcesów!

 

Wybrany obraz
 
Wybrany obraz
 
Wybrany obraz
 
Wybrany obraz

 

 
« poprzedni artyku   nast瘼ny artyku »