Trzecioklasiści na Targach Edukacyjnych Festiwal Zawodów w Małopolsce 2014
31.03.2014.

Wybrany obrazJaki zawód chcę wykonywać w przyszłości? Jaką wybrać szkołę? Czy mam predyspozycje do wymarzonej przeze mnie pracy? Odpowiedzi na te istotne życiowe pytania, związane z wyborem kierunku kształcenia, próbowali znaleźć gimnazjaliści, którzy 21 marca wybrali się pod opieką wychowawców do Krakowa na Targi Edukacyjne.

Uczniowie zapoznali się z bogatą ofertą edukacyjną prezentowaną na stoiskach przez kilkadziesiąt szkół ponadgimnazjalnych. Poznali praktyczne aspekty zawodów w siedmiu branżach: turystyczno- gastronomicznej, informatycznej, budowlanej, społeczno- medycznej, rolno- przetwórczej, mechaniczno- mechatronicznej oraz usługowej. Mogli osobiście spróbować swoich sił w konkretnym zawodzie pod kierunkiem już niemal fachowców z wybranych szkół oraz skorzystać z doradztwa zawodowego.

 
 
 
 
 
 
Wybrany obraz
 
Wybrany obraz
 
Wybrany obraz
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »