BAL KARNAWAŁOWY
06.02.2014.

Wybrany obraz„…by wytańczyć wszystkie żale,

by się cieszyć w karnawale,

aby w duszy lekko było,

by radośniej, bardziej miło…”

             /Krystyna Pilecka/

 Coroczny bal karnawałowy organizowała w tym roku Rada Rodziców przy Gimnazjum w Osieku z przewodniczącą Martą Bies.

 Świetna organizacja imprezy począwszy od znalezienia sponsorów, poprzez wspólną pracę rodziców po obsługę przyniosła niezapomniane chwile. Goście bawili się wyśmienicie przy muzyce zespołu „Wiwat”. Jak zawsze niezawodni rodzice upiekli ciasta i przygotowali smaczne posiłki pod kierunkiem szefowej kuchni Aleksandry Leśniak. Pozostałe osoby zaangażowane w przygotowanie i obsługę balu to: Baścik Joanna, Lacheta Alicja, Płonka Katarzyna, Klęczar Beata, Klęczar Agnieszka, Woszczyna Ewa, Kramarczyk Adam, Wysogląd Małgorzata, Tlałka Jadwiga, Szypuła Elżbieta, Gąsiorek Edyta, Lach Maria, Kuźma Agata, Drabczyk Agnieszka, Kuźma Dorota, Matonóg Barbara, Sikora Beata, Targowska Małgorzata, Raj Anna, Naglik Edyta - dekoracja stołów, Rzeszutko Aneta, Żak Marzena, Mleczek Robert, Babiuch Dorota, Durańczyk Joanna, Orkisz Alicja, Kraska Ewa, Waksmundzka Anna, Blamek Małgorzata, Wolas Teresa, Falas Zofia, Wąsik Danuta, Jekiełek Maria, Szostak Małgorzata, Drebszok Anna, Drebszok Andrzej, Bies Ryszard.

Zabawę uatrakcyjniły występy formacji tanecznych ze szkoły tańca „Astra”, których instruktorem jest Wioletta Kowalczyk. Wystąpił zespół „Tęcza” Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 w Osieku oraz formacja „Flesz” i „Nie ma mocnych”. Po pokazie formacje włączyły się do zabawy proponując dynamiczny taniec dyskotekowy.

Dziękujemy sponsorom, dzięki którym mogliśmy obdarować uczestników drobnymi nagrodami i przeprowadzić zabawy oraz konkursy.
Byli to: OSP Osiek, ZZ „Kadra” Brzeszcze, PPH „Aksam” Beata i Adam Klęczar, , PHU „Zenit” Kazimierz Klęczar,  Kotły C.O. Zbigniew Płonka, Bank Spółdzielczy w Andrychowie, Zakład Fryzjerski „Ania” Anna Raj, „Relaks” Edyta Ziarno, Apteka „Arnika” S. Tobiczyk, J. Wojtala , Teresa i Henryk Wandor, Usługi Budowlane Roman Bliźnik „Kotło-Bud“  Osiek, Handel-Usługi Marian Kocemba, FHU„Wulkan“ Bogusław Zajas, Irena i Bronisław Matusiak, Przedsiębiorstwo Usługowe Andrzej Sala, Tadeusz Bąbacz, Maria Kusak, Poradnia Dietetyczna Marta Tobiczyk, Zakład Fryzjerski „Aga“ Agnieszka Frączek, Zakład Fryzjerski Katarzyna Kramarczyk, Gabinet Stomatologiczny Marzena Klęczar, Kwiaciarnia „Kaktus“, Planet Cinema Oświęcim, Karczma „Młynówka“, „Ziaja dla Ciebie“ Piotr Gunia, Kwiaciarnia „Iwona“ Iwona Kasperek, Sklep Obuwniczy Marzena Luranc, Tadeusz Sobecki, Maria Jekiełek, Sklep Spożywczo-Przemysłowy Anna Drebszok, „Ice -Mastry”, Gospodarstwo Ogrodnicze Krystyna, Piotr Bryzek, Zajazd „Tarniówka”, Bar „Włosień” Janusz Szostak, Bożena i Mariusz Piecha „Delfin”, Piekarnia „Magellan” Agata i Mariusz Kusak, „U Kasi” Firma Handlowa Katarzyna Piłat, FH Cheops S.C. Celina Grzywa Mirosław Grzywa, Studio dekoracji i organizacji imprez „Abi“, Zakład przetwórstwa mięsnego „Ubojnia” Stanisław Krawczyk, Firma Handlowa "Kenpak" Zdzisława Krupnik.

Dochód z balu karnawałowego zostanie przeznaczony na zakup pomocy dla uczniów Gimnazjum a szczególnie sprzętu multimedialnego.
Rodzicom i sponsorom gorąco dziękujemy !
                   

                                               Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Gimnazjum w Osieku
 

 

 
Wybrany obraz
 
Wybrany obraz
 
Wybrany obraz
 
Wybrany obraz
 
Wybrany obraz
 
Wybrany obraz
 
Wybrany obraz
 
Wybrany obraz
 
Wybrany obraz
 
 Wybrany obraz
Wybrany obraz
 
Wybrany obraz
 
Wybrany obraz
 
Wybrany obraz
 
Wybrany obraz
 
Wybrany obraz
 
Wybrany obraz

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »