Bożonarodzeniowe przedstawienie "Hipermarket"
22.01.2014.

 20 grudnia w sali WDK w Osieku wystawiono bożonarodzeniowe przedstawienie "Hipermarket".

Zaniepokojone diabły informują Lucyfera, że na ziemi pogrążonej w grzechach ma się narodzić Zbawiciel. Przed "Stonką" spotykają się zabiegani, zajęci przygotowaniami do świąt ludzie. Nie są gotowi na narodziny Jezusa, ale stopniowo w ich sercach rodzi się Dobro. Dywersja wysłanników piekieł na nic się zdaje, wszyscy porzucają zakupy i oddają pokłon Dzieciątku w żłobie.

Spektakl został przygotowany przez uczniów Gimnazjum pod kierunkiem p. Agnieszki Frazik, p. Ilony Cybuch i p. Niny Kramarczyk- Kwas. Wspaniała gra aktorska, piękne kostiumy i dekoracje spotkały się z dużym uznaniem gimnazjalistów.

17 stycznia widowisko zostało zaprezentowane uczniom Szkoły Podstawowej nr 1, a 21 stycznia – na uroczystości z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »