IX Konkurs Kolęd Polskich i Pastorałek "Hej kolęda, kolęda" w Oświęcimiu
14.01.2014.
 14 stycznia 2014 roku w Oświęcimskim Centrum Kultury odbył się IX Konkurs Kolęd Polskich i Pastorałek "Hej kolęda, kolęda". Konkurs ten  rozegrany został w kategorii solistów oraz zespołów. Do udziału w konkursie zgłosiły się 64 solistów i zespołów. Jury oceniało dobór repertuaru, walory głosowe, interpretację, muzykalność i ogólny wyraz artystyczny.
Szkołe Podstawową nr 1 w Osieku reprezentowali Łukasz Staroń  z klasy IV a i Joanna Mydlarz zklasy III a przygotowani przez p. Krystynę Szostak. Konkurs był niezwykle trudny ponieważ uczestnicy przyjechali z całej  Polski południwej.
Nasi uczniowie zajęli zaszczytne II miejsce z czego jesteśmi niezmiernie dumni. Życzymy dalszych sukcesów w pracy.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »