,,Karp pozytywnie wpływa na stawy"
01.06.2013.
 17 maja 2013r. w Gminnym Centrum Kultury w Polance Wielkiej zakończona została akcja promocyjna "Karp pozytywnie wpływa na stawy" zorganizowana przez Stowarzyszenie ,,Dolina Karpia”. Inicjatywa skierowana była do uczniów i nauczycieli szkół z terenu Doliny Karpia. Podczas imprezy nastąpiło podsumowanie czterech konkursów, które zaproponowano w ramach tej akcji tj.:plastycznego, poetyckiego, teatralnego oraz wiedzy o karpiu. Uczniowie naszej szkoły wzięli aktywny udział w akcji, uczestnicząc w każdym z konkursów.

W ramach konkursu teatralnego na deskach Centrum Kultury wystąpiło 7 zespołów teatralnych (3 w kategorii gimnazjum i szkoła średnia oraz 4 w kategorii szkoła podstawowa).
Oto wyniki konkursu teatralnego:
Szkoła Podstawowa:
I miejsce: Szkoła Podstawowa w Woźnikach
II miejsce: Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 w Osieku oraz  Zespół  Szkolno - Przedszkolny w Ryczowie
 III miejsce: Zespół Szkolno - Przedszkolny w Brzeźnicy
Do konkursu plastycznego zgłoszono 350 prac.
Nasza uczennica Maria Smajek zajęła I miejsce w kategorii szkół podstawowych.
Uczniowie, którzy otrzymali wyróżnienia to: Marcelina Dusik, Wiktoria Tlałka, Oliwia Matlak, Julia Konarczak, Patryk Nowak, Julia Jekiełek, Małgorzata Filip, Karolina Marszałek, Zuzanna Wojtala, Wiktoria Czachowska, Maksymilian Kramarczyk.
W konkursie poetyckim wzięło udział 170 prac.
Dwoje naszych uczniów: Judyta Kuźma oraz Dominik Kmieciński otrzymało wyróżnienia. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »