Aleksandra Płonka laureatką konkursu "Gimnazjalny Poliglota"
26.05.2013.

 26 kwietnia w Powiatowym Zespole Nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych w Oświęcimiu odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie Konkursu Angielsko- Niemieckiego „Gimnazjalny Poliglota”, zorganizowanego pod patronatem Starosty Powiatu Oświęcimskiego.

 

 

W etapie finałowym w marcu zmierzyło się 46 najlepszych uczestników z 15 okolicznych gimnazjów. Ich zadaniem było rozwiązanie testu obejmującego dwujęzyczne zadania zamknięte z rozumienia tekstu słuchanego i czytanego oraz zadania otwarte, polegające na tworzeniu krótkiej i długiej wypowiedzi pisemnej.
Aleksandra Płonka, uczennica klasy II c, zajęła III miejsce i uzyskała tytuł laureata. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Image

Image 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »