Rozstrzygnięcie konkursów ekologicznych
19.05.2013.

 19 kwietnia w sali konferencyjnej przy PZ nr 2 SOMSiT w Oświęcimiu odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród zwycięzcom konkursów ekologicznych zorganizowanych przez Starostwo Powiatowe. Organizatorzy podziękowali wszystkim dzieciom i młodzieży za udział w tegorocznej edycji konkursu, za włożony trud i poświęcony czas, za chęć zrozumienia tak trudnego pojęcia jak ekologia i właściwe zachowanie człowieka w tym aspekcie.

 

Uczniowie nagrodzeni w konkursie na wykonanie eko- torby z odpadów:

wyróżnienia I stopnia
Aleksandra Matyjasik z kl. III a
Aleksandra Adamczyk z kl. II b

wyróżnienia II stopnia
Joanna Babiuch z kl. III e
Angelika Klęczar z kl. I a
Krzysztof Kusak z kl. II b
Wojciech Wąsik z kl. III e

Image

Image

Image

Image

Image 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »