Bal karnawałowy
13.02.2021.

 Bal karnawałowy to wydarzenie, na które dzieci z przedszkola oczekują z wielką niecierpliwością. Również  w tym roku przedszkolaki miały okazję uczestniczyć w tej wspaniałej imprezie. Jak zwykle mogliśmy podziwiać piękne i pomysłowe przebrania. Wśród przebierańców nie zabrakło policjantów, superbohaterów, księżniczek, zwierząt oraz innych bajkowych postaci. Każda z grup przeszła korowodem do specjalnie przygotowanej sali. A tam, istne szaleństwo! Tańce, zabawa i mnóstwo uśmiechu. Nie mogło zabraknąć również słodkiego poczęstunku. Nasze panie kucharki uraczyły nas pysznymi muf finkami. Jaka szkoda, że kolejny bal dopiero za rok…

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »