MIKOŁAJKI
20.12.2020.

 Odwiedziny Mikołaja to nie lada wydarzenie w przedszkolu. Dzieci przygotowują się na nie dużo wcześniej, aby należycie powitać miłego gościa. Nie inaczej było i w tym roku. Dzieci bardzo pilnie uczyły się piosenek i wierszy, które prezentowały Mikołajowi podczas spotkania. Starały się też być bardzo grzeczne, aby zasłużyć na swój prezent. Podczas jego wizyty nie brakowało pozytywnych emocji, miłych gestów i uśmiechów od ucha do ucha, które zdawały się być jeszcze większe na widok ogromnych worków z prezentami, które towarzyszyły Mikołajowi. Z pewnością ten dzień nasze przedszkolaki będą jeszcze długo i mile wspominać.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »