ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI
15.11.2020.

 Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. Po wieloletniej niewoli Polska odzyskała niepodległość. Pielęgnując tradycje polskie 10 listopada 2020 r. wszystkie dzieci uroczyście świętowały w przedszkolu ten wyjątkowy dla Nas – Polaków dzień. Przypomniały sobie symbole narodowe Polski: godło, flaga, hymn, przygotowywały wraz z nauczycielkami piękne biało-czerwone kotyliony i flagi,
a punktualnie o godzinie 11.11 każda grupa odśpiewała uroczyście hymn polski.

Święto to z pewnością zapadnie wszystkim głęboko w pamięci. Dzień, który przeżyliśmy dumnie i z uśmiechem na twarzy, na pewno przyczyni się do kształtowania patriotycznych postaw naszych małych przedszkolaków.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »