Kto soki pije, ten długo żyje! Starszaki robią sok w przedszkolu.
13.10.2020.

 Miniony tydzień u starszaków upłynął na poznawaniu owoców pochodzących z sadów i ogrodów.  Dzieci doskonale wiedzą, że aby być zdrowym należy spożywać je w dużej ilości. Owoce pod postacią soku  są również bogate w witaminy i cenne składniki, a przede wszystkim smaczne. Przekonaliśmy się
o tym w czwartek (01.10.2020r.) podczas robienia i picia soków przygotowanych  przez dzieci z grupy „Motylki” i „Biedronki”. Przedszkolaki najpierw poznały zasady bezpieczeństwa oraz higienicznego przygotowania posiłków.
Po zdobyciu wiedzy teoretycznej pełne zainteresowania i ciekawości przystąpiły do mycia owoców i wrzucania ich do sokowirówki. Pyszny i zdrowy soczek wszystkim dzieciom i paniom  bardzo smakował!

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »