PROJEKT "POD BIAŁO - CZERWONĄ"
06.11.2020.
 
Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 w Osieku zaprasza wszystkich mieszkańców naszej gminy do włączenia się do projektu „Pod biało-czerwoną”, który został  objęty honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. Zakłada on sfinansowanie przez Rząd RP zakupu masztów i flag dla każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. Ta inicjatywa ma na celu połączenie Polaków pod naszą, narodową flagą a także godne uczczenie pamięci o Bohaterach Bitwy Warszawskiej w 1920 roku. Szczególnie ważne jest pielęgnowanie pamięci wśród młodych Polaków. Naszym marzeniem jest otrzymanie tego grantu, dzięki któremu będziemy mieć przed budynkiem naszej szkoły maszt z flagą. Ta inicjatywa  jeszcze bardziej doda powagi naszym szkolnym uroczystościom patriotycznym. Jeżeli uda nam się zdobyć 100 podpisów projekt ten zostanie sfinansowany przez Rząd RP.

Bardzo prosimy o poparcie w formie online. Ważnym jest, aby głos oddali mieszkańcy naszej gminy. Prosimy więc uczniów, rodziców i nauczycieli do głosowania w tej ważnej dla nas, wspólnej sprawie. Poniżej podajemy link.  W głosowaniu należy podać imię i nazwisko, województwo, powiat, miejscowość oraz pocztę e mail. Liderem projektu jest pani Marzena Borkowska.

Zapraszamy do udziału!

 https://bialoczerwona.www.gov.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »