Dzień Przedszkolaka
30.09.2020.

 Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka jak co roku obchodzony jest 20 września. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Dzień ten ma także dostarczyć dzieciom kolejnych okazji do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem. Z tej okazji nasze przedszkolaki wzięły udział w niespodziankach przygotowanych przez nauczycielki. Największą z nich były dmuchane urządzenia, które pojawiły się w naszym przedszkolnym ogrodzie. „Dmuchańce” cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Wszyscy bawili się znakomicie, a zadowolenie nie znikało z twarzy przedszkolaków. Po udanej zabawie, zmęczone, ale uśmiechnięte dzieci, udały się do swoich sal, gdzie czekał na nich słodki  upominek. Ta plenerowa impreza odbyła się dzięki wsparciu Rady Rodziców naszego przedszkola.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »