Nowa szatnia w szkole
22.09.2020.

 

 

To była chyba najmilsza niespodzianka dla naszych wychowanków! Spełniły się marzenia wielu uczniów o zamykanych, indywidualnych szafkach, w których można przechowywać obuwie zamienne, ubrania, podręczniki, przybory szkolne.

Po spotkaniu z wychowawcą i zapoznaniu się z nowym regulaminem szatni, już pierwszego września podekscytowani uczniowie otrzymali klucze do swoich szafek. Każdy numer został skrzętnie odnotowany w dokumentacji szkolnej. W szatni znajduje się monitoring, więc o żadnych włamaniach mowy być nie może.

W szatni zrobiło się teraz bardziej przestronnie, co na pewno ułatwia zarówno poruszanie się uczniom, jak i sprzątanie pracownikom obsługi.  Kolorowe szafki wyglądają estetycznie i schludnie.

Ten wspaniały prezent został wsparty finansowo przez Radę Rodziców i Urząd Gminy w Osieku.

Bardzo dziękujemy rodzicom naszych uczniów i absolwentom za pomoc podczas demontażu starej szatni oraz rozładunku nowych szafek.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »