Egzamin ósmoklasisty
25.06.2020.

 Zgodnie z wytycznymi MEN w naszej szkole młodzież przystąpiła do egzaminu. 

Tegoroczny egzamin był  szczególny dla wszystkich. Oprócz procedur przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty, obowiązywały  również procedury bezpieczeństwa ze względu na pandemię koronawirusa. Mimo obostrzeń typu: maseczki, rękawiczki, dezynfekcje 6sal egzaminacyjnych, dodatkowe komisje rezerwowe, egzamin przebiegał spokojnie. Przygotowanie do egzaminu było trudne, bo zdalne. Uczniowie utrwalali wiedzę pod opieką nauczycieli poprzez zdalne nauczanie. Pracowali systematycznie, powtarzając i kształcąc umiejętności wymagane
w podstawie programowej z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego. Chętni korzystali z konsultacji prowadzonych przez nauczycieli przedmiotów egzaminacyjnych na terenie szkoły.

Egzamin ten z pewnością przejdzie do historii i na długo zostanie  w pamięci uczniów i nauczycieli.

Jak informuje CKE uczniowie poznają wyniki do 31 lipca 2020 r. Wyniki online będzie można sprawdzić za pośrednictwem OKE Kraków,  ale o tym szczegółowe informacje otrzyma każdy uczeń ósmej klasy.

Drodzy ósmoklasiści, życzymy Wam powodzenia i jak najlepszych wyników, a po trudach pisania,  odpoczynku i wytchnienia w wakacyjny czas.

Dyrektor ZSP nr 1 w Osieku Monika Rycerz

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »