DZIEŃ DZIECKA
12.06.2020.

 Pierwszy dzień czerwca to pamiętna data, zwłaszcza dla dzieci – i tych dużych, i tych małych, gdyż w tym dniu obchodzą one swoje święto. W tym roku nie świętowaliśmy w przedszkolu tak hucznie jak zwykle, ze względu na sytuację, ale każdy przedszkolak uczcił ten dzień ze swoją najbliższą rodziną. Były życzenia, lody, zabawy z rodzicami i rodzeństwem, zabawy na „dmuchańcach” i inne szaleństwa.

Z Dniem Dziecka związane też były zajęcia, które otrzymywały dzieci w ramach nauki zdalnej. Dowiedziały się, że dzieci na świecie różnią się wyglądem, językiem, którym mówią, sposobem ubierania się, mieszkają w różnych rodzajach domów, ale poza tym są takie same jak my. Też lubią się bawić, śmiać, psocić. Też odczuwają radość, smutek, strach. Uczyły się tolerancji i poszanowania praw swoich i innych osób.

Image

Image

Image

Image

Image 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »