Zdalna nauka języka angielskiego
05.06.2020.

 W ramach nauczania zdalnego, dzieci z przedszkola w ZSP nr 1 w Osieku, realizowały zajęcia z języka angielskiego. W domu, razem z rodzicami, mogły utrwalać poznany materiał oraz uczyć się nowych słów, poprzez śpiewanie piosenek, oglądanie bajek po angielsku czy na przykład granie w gry interaktywne. Bardzo chętnie wykonywały zadania i karty pracy, a efekt był niesamowity. Poniżej znajdują się niektóre prace i zdjęcia nadesłane przez rodziców. Wszystkim dzieciom oraz ich rodzicom dziękujemy za zaangażowanie.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »