Wszyscy dla wszystkich - poznajemy zawody
22.05.2020.

 Dzieci z grupy ,,Biedronek” i ,,Motylków” realizując innowację  pedagogiczną dowiedziały się na czym polega praca rolnika, jakie zwierzęta hodowane są na farmie i jakie są tam zabudowania. Dzięki obejrzeniu  różnorodnych filmów  edukacyjnych dzieci dowiedziały się także sporo o maszynach rolniczych wykorzystywanych w pracy w polu. Niektórzy mogli zobaczyć je również na własne oczy, ponieważ w wielu gospodarstwach domowych są wykorzystywane do prac. Dzieci wykonały wiele prac plastycznych m.in. zaprojektowały swoje gospodarstwo. Przedszkolaki wiedzą, że praca rolnika jest bardzo trudna i wymaga sumienności, pracowitości, cierpliwości i wytrwałości oraz olbrzymiej wiedzy.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »