Kosmiczne podróże
22.05.2020.

 "Kosmiczne podróże"- pod takim hasłem przedszkolaki poznawały Kosmos. Zajęcia miały na celu rozbudzenie zainteresowań dzieci otaczającym nas Wszechświatem. W trakcie różnego rodzaju zabaw i zajęć dzieci poznały planety Układu Słonecznego, poszerzyły słownik pojęciowy o wyrazy związane z Kosmosem i Układem Słonecznym oraz poznały zawód kosmonauty. Dzieci  wykonały wiele prac plastycznych m.in. rysowały Układ Słoneczny, układały puzzle, wykonywały rakiety z rolek po papierze toaletowym. Ponadto 21maja w  Światowy Dzień Kosmosu wcieliły się w rolę ufoludków.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »