Lekcja religii
24.04.2020.

Drogie Przedszkolaki

Witam Was po długiej przerwie.  Mam nadzieję , że macie się dobrze i jesteście zdrowi.

Przedstwaiam Wam propozycję pracy  z religii. Niedawno przeżywaliśmy czas Świąt Wielkanocnych. Ludzie bardzo uroczyście obchodzą dzień zmartwychwstania Jezusa.Wszyscy, którzy wierzą w Jezusa i kochają Go, cieszą się z Jego zmartwychwstania. My również cieszymy się, że Jezus powstał z martwych, dlatego dajemy temu wyraz w piosence.„Bóg nie umarł, Jezus żyje”. Link do piosenki znajdziecie tutaj : https://www.youtube.com/watch?v=nddna7bHcXI .  Zaśpiewajcie z pokazywaniem!

Starsze dzieci z grup „Motylki” i „Biedronki”  mogą  wkleić  naklejkę i pokolorować  obrazki w  książeczce  „Kocham dobrego Boga”  na stronach 82 i 83.

Pozdrawiam Was serdecznie!

Szczęść Boże

Ewa Pawlikowska

katechetka
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »