Akademia Bezpiecznego Puchatka
19.03.2020.
 Akademia Bezpiecznego Puchatka to ogólnopolski program edukacyjny skierowany do uczniów klas I szkół podstawowych, obejmujący tematykę związaną z bezpieczeństwem dzieci. Pierwszoklasiści Szkoły Podstawowej nr 1 w Osieku również stali się uczestnikami tego programu. Z pomocą wychowawców, pani Barbary Brońki i Barbary Kramarczyk, poznali zasady bezpieczeństwa w szkole, na wycieczce, na drodze, w domu, w internecie; nauczyli się udzielania pierwszej pomocy, zapamiętali numery alarmowe. Naukę wzbogaciły pomoce dydaktyczne: karty pracy, filmy edukacyjne, gry planszowe. Uczniowie zweryfikowali swoją wiedzę, rozwiązując Ogólnopolski Test Bezpieczeństwa. Z dumą zaprezentowali otrzymane dyplomy oraz certyfikat dla szkoły potwierdzający udział w programie.

Image

Image

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »