Walentynkowo w szkole
17.02.2020.
 Tradycyjnie już w dniu św. Walentego  (czyli 14 lutego) wyszły z biblioteki szkolnej dwie tajemnicze pary: eleganckie damy (Drabczyk Oliwia , Mitoraj Julia z kl.8a) oraz przystojni dżentelmeni (Płonka Michał, Marchewka Jakub z kl.8a). Przechadzając się szkolnym korytarzem a także odwiedzając niektóre sale lekcyjne, rozdawali uczniom i nauczycielom czerwone serduszka. Na każdym wydrukowane było imię -znanej z literatury, mitologii, filmu czy baśni- zakochanej postaci oraz podpowiedź, co należy dalej zrobić, np. ROMEO-znajdź swoja Julię, a na innym JULIA znajdź swojego ROMEO czy ORFEUSZ znajdź swoją Eurydykę, FIONA znajdź swojego Shreka itd. Zabawa rozpoczęła się na dobre, gdy szczęśliwi posiadacze serduszek  (nie dla wszystkich uczniów wystarczyło) ruszyli na poszukiwanie swojej walentynkowej pary. Nagrodą za odnalezienie się w tłumie uczniów było wspólne zdjęcie w dużym, czerwonym sercu.
Dla wszystkich zawiedzionych, którym nie udało się wziąć udziału w walentynkowej zabawie, jest pocieszająca informacja – następne Walentynki już za rok! :)
Walentynkową imprezę przygotowały panie: Anna Woszczyna , Dorota Stelmach oraz Ewa Lasatowicz.
Nie zapomniano również o „Poczcie Walentynkowej”, której organizacją zajął się Samorząd Uczniowski.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »