Jasełka dla Babć i Dziadków
21.01.2020.
 20 grudnia uczniowie klas trzecich zaprosili na bożonarodzeniowe spotkanie swoje ukochane BABCIE i DZIADKÓW, którym zaprezentowali przygotowane jasełka. Publiczność mogła przeżyć historię świętej rodziny, którą odwiedzili królowie i pastuszkowie. Całość przeplatana była śpiewanymi i granymi na instrumentach kolędami, pastorałkami oraz tańcami aniołów. Inscenizacja wprowadziła wszystkich w świąteczny nastrój. Na koniec dzieci wręczyły swoim bliskim przygotowane samodzielnie „aniołki na szczęście” życząc „WESOŁYCH ŚWIĄT!”. Babcie i Dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich ukochanych wnuków, nagradzając ich gromkimi brawami.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »