Jasełka
08.01.2020.
 Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich są jasełka.W świąteczną atmosferę wprowadzili nas uczniowie klas III a, III b, III c.Zaprezentowali je 19 grudnia, przypominając w ten sposób wydarzenia sprzed ponad dwóch tysięcy lat, kiedy to w Betlejem narodziło się Boże Dzieciątko. Dzieci wcieliły się w role Maryi i Józefa, pasterzy, trzech króli, przybywających złożyć pokłon Jezusowi narodzonemu w ubogiej stajence. Uroku inscenizacji dodały tańczące anioły oraz kolędy, które napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że poczuliśmy magię zbliżających się świąt.
Jasełka przygotowały panie: Irena Kruczała, Danuta Wiktor, Małgorzata Rozdolska, Katarzyna Kubień – Sikora, Aneta Kała.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »