Mikołaj
08.01.2020.
 6 grudnia to bardzo ważny i miły dzień w przedszkolu. W tym czasie odwiedza wszystkie dzieci (bo wszystkie były grzeczne)- Mikołaj. W tym roku skorzystał Mikołaj tylko z drogi podniebnej, gdyż naszą piękną miejscowość nie pokrył śnieg. W tym dniu wszystkie przedszkolaki spotkały się na sali WDK, aby obejrzeć przedstawienie pt. „Powrót Bałwanka Franka”.

 

Następnie z najważniejszym gościem- Mikołajem przy dźwiękach dzwoneczków- dzieci udały się do przedszkola, aby otrzymać prezenty. W swoich przedszkolnych salach dzieci śpiewając piosenki o Mikołaju, spotkały się z wyczekiwanym gościem, który wręczył im prezenty, odpowiadał na pytania oraz pozował do wspólnego zdjęcia. Radości naszych milusińskich nie było końca. Kontynuacja tego, jakże pięknego dnia, miała już miejsce w domach dzieci- gdzie znów czekały prezenty- często te wymarzone.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »