Gwiazdka, gwiazdeczka
08.01.2020.
 Piękne gwiazdki udekorowały hol naszego przedszkola, a to za sprawą konkursu plastycznego „Gwiazdka, gwiazdeczka”, w którym dzieci wraz z rodzicami przygotowywali pracę zgodnie z tematyką konkursu. Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim biorącym w nim udział. 69 ślicznych gwiazd i gwiazdeczek przystroiły choinkę i okna w holu przedszkola. Wykonane prace cechuje różnorodność  technik plastycznych, niezwykła oryginalność, fantazja i pomysłowość ich twórców. Nauczyciele przedszkola w tajnym głosowaniu wybrali te najpiękniejsze.Mamy nadzieję, że wspólny pomysł i przygotowanie gwiazdki wprowadził nastrój świątecznej atmosfery, pełnej radości, serdeczności  i mile spędzonego czasu z bliskimi.

 

I miejsce otrzymali:
Filip Figura, Martyna Pacyga, Aleksandra Nowak, Lilianna Kołodziej, Martyna Zając
II miejsce otrzymali:
Antoni Szczepaniak, Zuzanna Jekiełek, Franciszek Kwaśniak, Wiktoria Zemła, Kacper Kozieł, Eryk Bałamucki, Igor Kocierz, Aleksander Adamus, Mateusz Fudala, Wiktoria Wysogląd, Fabian Pacocha, Maciej Zabiegło, Nikodem Spadek
Pozostałe przedszkolaki uczestniczące w  konkursie otrzymali wyróżnienia za piękne prace. Dla wszystkich dzieci, którzy wykonali z  rodzicami, rodzeństwem „Gwiazdkę, gwiazdeczkę” wręczone zostały nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »