Witaj, Święty Mikołaju!
21.12.2019.
6 grudn ia jest szczególnym dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. W tym dniu próbujemy odejść nieco od rutyny dnia codziennego. Od samego rana na  korytarzach spotkać można  uczniów w mikołajkowych czapkach.  Jaka była radość, gdy zawitał do naszej szkoły św. Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami .  Dzieci witały go z ogromnym entuzjazmem. Każdy czekał na prezent niespodziankę. W okolicy naszej szkoły pojawił się również Święty Mikołaj na koniu. Wzbudził wielką sensację i sprawił, że ten dzień miał jeszcze więcej uroku.
Świąteczny nastrój można poczuć na naszym szkolnym holu, który wygląda zjawiskowo. Jego wspaniały wygląd jest zasługą p. Ireny Kramarczyk- projektantki dekoracji i jego głównej autorki, p .Agnieszki Turek, p. Elżbiety Micor, p. Ewy Lasatowicz oraz   p. Janusza Dusika. 

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »