Moja ulubiona postać z bajki
17.11.2019.
 Bajki, baśnie zarówno te czytane, jak i oglądane, odgrywają ważną rolę w życiu dziecka. Towarzyszą nam one od najmłodszych lat, rozweselają i bawią, ale też wychowują.Dlatego bajkowi bohaterzy doczekali się swojego święta. Dzień Postaci z Bajek przypada na 5 listopada i jest to jednocześnie dzień urodzin Walta Disney’a, chyba najbardziej znanego producenta bajek. W naszym przedszkolu z  okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek dla przedszkolakówzorganizowano konkurs „Moja ulubiona postać z bajki”. 65-ciu przedszkolaków z pomocą swoich rodziców, rodzeństwa wykazało się niezwykłą kreatywnością i pomysłowością w tworzeniu swoich ulubionych postaci. Nauczyciele i pracownicy przedszkola w tajnym głosowaniu wybrali najpiękniejsze prace.

I miejsce zdobyli:
Eryk Bałamucki, Franciszek Kwaśniak, Marcel Legierski, Martyna Pacyga, Alicja Suchara, Zofia Brońka, Martyna Zając

II miejsce:
Zuzanna Zabiegło, Maria Luranc, Mateusz Fudala, Kaja kolasa

III miejsce:
Remigiusz Płonka, Alicja Hałat, Aleksander Adamus, Malwina Mrozik, Maciej Zabiegło, Aleksandra Nowak

Wyróżnienie:
Klaudia Brandys, Karol Kusak, Liliana Sala, Julian Haczek, Liliana Kolasa, Laura Knutelska, Emil Wysogląd, Wiktoria Wysogląd

Gratulujemy! Zapraszamy do podziwiania tych pięknych prac!

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »