Bajkowa Parada
17.11.2019.
Obchodzimy nietypowe, dziwne i niezwykłe święta w naszym przedszkolu
 
 Dnia 5. listopada w naszym przedszkolu miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek przybyli do nas niezwykli goście- bajkowi bohaterowie. Przywitani przez dzieci gromkimi brawami zjawili się w ogrodzie przedszkolnym, aby razem wyruszyć w kolorowej paradzie.
Na czele naszego korowodu stanęli Fiona i Shrek, którzy z dumą nieśli transparent. Po dotarciu na boisko szkolne, nasi bohaterowie zostali powitani przez panią dyrektor, a zabawa rozpoczęła się na dobre. Okazało się, że nasi goście to wspaniali tancerze, którzy w rytm bajkowych przebojów porwali dzieci do wspólnych pląsów.

Na zakończenie wyruszyliśmy w drogę powrotną do przedszkola, gdzie nie mogło zabraknąć pamiątkowej sesji zdjęciowej. Ten cudowny dzień pozostanie w sercach dzieci na długo. Mamy nadzieję, że superbohaterowie jeszcze kiedyś odwiedzą nasze przedszkole.

    
Podziękowania składamy:
Paniom: Katarzynie Dlouchy, Ewie Kozieł, Joannie Gros, Annie Żmudka, Barbarze Jasińskiej, Agnieszce Kowalczyk, Barbarze Luranc, Monice Kątnik, Dominice Polak, Wioletcie Chyb, Sylwii Sala, Natalii Kołodziej, Marzenie Żak, Anecie Adamus
oraz Panom: Maciejowi Kozieł, Arielowi Kołodziej, Andrzejowi Sala, Przemysławowi Adamowiczowi

Serdecznie dziękujemy, że zechcieli Państwo uczestniczyć w tym niezwykłym wydarzeniu. Mamy nadzieję, że był to dla Was mile spędzony czas.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »