Sport
03.11.2019.
 HALOWA PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT - KLASY VII-VIII
W dniu 23 października 2019 roku w Chełmku odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży w halowej piłce nożnej dziewcząt szkół podstawowych z rocznika 2005-2006. W zawodach wzięło udział 5 zespołów reprezentujących szkoły, które zwyciężyły w zawodach o mistrzostwo swoich gmin. Po uroczystym otwarciu, drużyny rozpoczęły rywalizację grając systemem „każdy z każdym”.
Dziewczyny z ZSP nr 1 w Osieku zajęły III m. Skład zespołu: Lena Płonka, Justyna Tadych, Natalia Pierkiel, Maja Targowska, Zuzanna Wojtala, Ewelina Noworyta, Jagoda Płonka. Opiekunem drużyny była Aleksandra Ławeczka.
 
UNIHOKEJ - KLASY VII-VIII
Gratulujemy zawodniczkom i życzymy dalszych sukcesów. 28 października w Oświęcimiu, w nowo otwartej hali w SP nr 8, rozegrano zawody w unihokeju dziewcząt z rocznika 2005-2006.W rywalizacji wystartowały cztery reprezentacje najlepszych szkół z powiatu oświęcimskiego. Awans do zawodów wojewódzkich wywalczyła drużyna dziewcząt z Oświęcimia. Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 w Osieku zajęła III miejsce.
Skład drużyny: Lena Płonka,Justyna Tadych, Natalia Pierkiel, Maja Targowska, Zuzanna Wojtala, Ewelina Noworyta, Jagoda Płonka.
Opiekunem drużyny była Aleksandra Ławeczka.

HALOWA PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT - KLASY IV-VI

W dniu 29.10. w  Zatorze odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci  w halowej piłce nożnej dziewcząt z rocznika 2007-2009. W zawodach rywalizowały cztery zespoły z powiatu oświęcimskiego. Dziewczynki z ZSP nr 1 Osiek, prowadzone przez Magdalenę Jasińską, zajęły  w turnieju drugie miejsce. Mecze były bardzo wyrównane. Nie zabrakło emocji i świetnej sportowej rywalizacji. Ostatecznie nie udało się pokonać drużyny z Rajska i Osiek zdobył wicemistrzostwo powiatu. Gratulacje należą się  wszystkim zawodniczkom. Drużyna z Osieka wystąpiła w składzie: Amelia Adamus, Julia Sieradzka, Amelia Gibas, Anna Luranc, Gabriela Naglik, Jagoda Dusik, Anna Kasperek, Lena Sawicka i Amelia Rusek.

Image

Image

Image 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »